Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Modlitewnik obrońcy życia

Modlitewnik

 

Każde ludzkie zadanie, aby osiągnęło swój cel, musi znaleźć oparcie w modlitwie. św. Jan Paweł II

 

 

Prośmy razem o cud… Dziś z obrony życia musisz się tłumaczyć. Przed sądem, gdy nazywasz aborcje zabójstwem. Przed ONZ-em, który chce zlikwidować okna życia, podczas gdy w ramach pomocy humanitarnej oferuje, a nawet nakazuje się biednym krajom dostęp do aborcji. Matki sądzą lekarzy za to, że ich chore dziecko się urodziło.

Są dzisiaj kraje:

 • w których legalne jest zabicie dziecka w trzecim trymestrze ciąży – w wieku, w którym byłoby ono w stanie przeżyć poza organizmem matki;
 • w których legalna jest eutanazja dzieci;
 • w których dzieci w wieku 11 lat bez wiedzy rodziców dostają środki wczesnoporonne.

Co 27 sekund

Każdego roku na całym świecie dokonuje się prawie 50 milionów aborcji. W Europie co 27 sekund ginie poczęte dziecko. Odkąd zacząłeś czytać ten tekst, minęło 27 sekund… Trudne do policzenia miliony poczętych wskutek „in vitro” istot ludzkich, okazały się już niepotrzebne, czekają w stanie zamrożenia. Choroba, niepełnosprawność, zespół Downa są dla wielu wskazaniem do aborcji. Choroba, depresja, starość wystarczają do eutanazji. Na plagę głodu rozwiązaniem ma być aborcja.

Prośmy razem o cud... Fot. AP/EastNews

Prośmy razem o cud… Fot. AP/EastNews

Wielkie cuda!

Swiat musi się opamiętać. Choć po ludzku to niemal niemożliwe. Jedynym wyjściem jest zaufanie Bożemu Miłosierdziu i gorąca modlitwa. W historii modlitwa czyniła wielkie cuda. Kończyła wojny, godziła wrogów, przywracała zaginionych i ratowała tonących. Dziś musimy prosić o kolejny cud. Bardzo podstawowy – by ludzie znów zaczęli szanować życie człowieka. Nie bali się życia, nie widzieli w nim zagrożenia, lecz szansę na miłość. Taką stałą modlitwę umożliwi „Modlitewnik obrońcy życia”. Włącz się w modlitwę, prośmy razem o cud.

Modlitwa o życie. Wołanie o miłość

Bóg obiecał cuda przez modlitwę. Błagania o miłość, błagania o życie wysłucha na pewno. „Pilnie potrzebna jest wielka modlitwa za życie” – „Modlitewnik” to odpowiedź na ten apel św. Jana Pawła II.

Jezu, ufam Tobie Tobie, który jesteś Dawca życia i Zwycięzcą śmierci, Tobie, który jesteś Królem Miłosierdzia

Modlitewnik to pomoc i wygoda:

 • duża czcionka
 • twarda oprawa
 • poręczny format
 • liczne ilustracje
 • przystępna cena

Modlitwy znane i nieznane, piękne i niezwykłe. Akty strzeliste, litanie, pieśni i nowenny, rozważania różańcowe i Drogi Krzyżowej oraz myśli związane z dziełem obrony życia „Modlitewnik” jest także cegiełką na akcje edukacyjne oraz szerzenie idei obrony życia na Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie. Dzięki niemu będziemy prowadzić apostolstwo wśród młodych z całego świata obecnych w Łagiewnikach. Przyjadą oni z krajów, gdzie aborcja jest dostępna nawet na żądanie – a w Polsce dostaną nową porcję nadziei i ufności w potęgę modlitwy.

Czy zechcesz wesprzeć modlitwą świętą sprawę życia?
Zamów już dziś „Modlitewnik obrońcy życia”!

Cena (razem z przesyłką): 9,90 zł.

  Osoba:

  Imię:

  Nazwisko:

  Ulica:

  Numer domu:

  Numer mieszkania:

  Kod pocztowy:

  Miejscowość:

  Numer telefonu:

  Adres email:

  Liczba zamawianych modlitewników:

  Skąd dowiedzieli się Państwo o „Modlitewniku obrońcy życia”?

  Uwagi:

  Pola oznaczone * należy wypełnić obowiązkowo.

  Nasze inicjatywy