Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Kalendarz 2019 – cegiełkę na pomoc rodzinom posiadającym niepełnosprawne dzieci

[vslider name=”kalendarz”]

 

Drodzy Przyjaciele!

Polecam Waszej uwadze ścienny kalendarz na rok 2019, w którym zamieściliśmy wybrane prace plastyczne nadesłane na XIV edycje konkursu „Pomóż ocalić życie bezbronnemu”, organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka. Jego zadaniem jest zwiększenie świadomości na temat obrony życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci. Ogromnie cieszę się z niesłabnącego zainteresowania tematyka pro-life, o czym świadczy duża liczba nadesłanych prac.

W roku 2019 przypada jubileusz 20-lecia Stowarzyszenia. W kalendarzu przypominamy nasze najważniejsze inicjatywy, dzięki którym od dwóch dziesięcioleci bronimy życia człowieka od poczęcia po naturalny kres.

Bronić oznacza także pomagać. Poprzez nasze fundusze celowe wspieramy rodziny z dziećmi niepełnosprawnymi. Dzięki środkom z nich mogą podjąć rehabilitację swoich pociech czy też zakupić niezbędne lekarstwa.

Aktualnie prowadzimy 10 funduszy. Chcielibyśmy jak najszybciej podwoić te liczbę. Kalendarz za Życiem 2019 jest cegiełką na dofinansowanie takiej konkretnej pomocy. Jestem przekonana, ze jako obrońcy życia powinniśmy troszczyć się nie tylko o dzieci nienarodzone, ale również te, które na co dzień potrzebują naszego wsparcia w godnym życiu.

Proszę o zamawianie i propagowanie wśród rodziny, przyjaciół, znajomych zarówno kalendarza jak i naszego konkursu. To ważny wkład każdego z nas w ratowanie życia ludzkiego.

Z góry dziękuję za okazana pomoc i wsparcie.

Magdalena Guziak-Nowak
dyrektor programów edukacyjnych
Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka


Zamów kalendarz – cegiełkę na pomoc rodzinom posiadającym niepełnosprawne dzieci

Cena jednego kalendarza wraz z przesyłką wynosi 19 zł. Nie wysyłaj pieniędzy! Zapłacisz po otrzymaniu przesyłki. Kalendarz można też zamawiać telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00 pod numerem telefonu 12 633 12 46 lub mailowo kalendarz@pro-life.pl.

  Osoba:

  Imię:

  Nazwisko:

  Ulica:

  Numer domu:

  Numer mieszkania:

  Kod pocztowy:

  Miejscowość:

  Numer telefonu:

  Adres email:

  Liczba zamawianych kalendarzy:

  Uwagi:

  Zgodnie z unijnym rozporządzeniem ogólnym o ochronie danych osobowych (RODO) informujemy, że Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka z siedzibą w Krakowie gromadzi i przetwarza dane osobowe swoich Darczyńców. Darczyńcom przysługuje m.in. prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Z pełną klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych można zapoznać się pod adresem internetowym: www.pro-life.pl/klauzula.

  Nasze inicjatywy