Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Apel do Braci i Sióstr w Chrystusie w Polsce i w Kanadzie: Prosimy o Wasze modlitwy!

Mary Wagner. Fot. citizengo.org

„Jeden drugiego brzemiona noście …” (Gal, 6.2)

Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka w Krakowie gorąco prosi o modlitewne wsparcie dla wielkiej kanadyjskiej obrończyni życia poczętego Mary Wagner i jej prawnika w procesie, którego wznowienie odbędzie się przed sądem w Toronto w dniu 12 lipca br. Mary Wagner jest oskarżona o wejście w dniu 8 grudnia 2017 r. do kliniki aborcyjnej „Women’s Care Clinic” w Toronto gdzie próbowała odwieść matki oczekujące na aborcję swoich dzieci od dokonania tego czynu, oferując im pomoc. Takie działanie traktowane jest w Kanadzie jako „utrudnianie funkcjonowania legalnego biznesu”. Według kanadyjskiego prawa stanowionego dziecko nienarodzone nie jest istotą ludzką i może być poddane aborcji w dowolnym okresie życia płodowego. W rezultacie aborcja na życzenie pochłania w Kanadzie corocznie ok. 100 000 ofiar.

Prawo stanowione nie może być nadrzędne wobec przyrodzonego prawa do życia człowieka ! Dziecko jest istotą ludzką od momentu poczęcia!

Prośby w intencji Mary Wagner i jej obrońcy będą zanoszone do Boga w krakowskim kościele pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela na Mszach św. w dniach: 8 lipca br. o godz. 12-tej oraz 11 lipca br. o godz.18:30.

Łączmy się też modlitwach i działaniu, gdy życie poczęte jest zagrożone a jego obrońcy są szykanowani. Zanośmy także nasze prośby do władz państwowych Kanady o ustanowienie ochrony prawnej dla nienarodzonych. Niech do tego motywują i mobilizują skierowane do każdego z nas słowa Jezusa: „…Wszystko co uczyniliście jednemu z tych moich braci najmniejszych Mnieście uczynili” (Mt. 25.40).

Gorąco prosimy o rozpowszechnienie naszego apelu!

Z przesłaniem „Pokój i Dobro”,

Wojciech Zięba – prezes Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka, biuro@pro-life.pl
Zbigniew Piłat – wolontariusz, zbigniew.pilat@gmail.com

 

Nasze inicjatywy