Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Antonia Tully i Gabriele Kuby w Polsce

Specjaliści z zakresu edukacji seksualnej w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się z relacjami i tekstami specjalistów zajmujących się tematyką edukacji seksualnej – gości Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka.

Antonia Tully z Wielkiej Brytanii, zajmująca się projektem Safe at School w organizacji Society for the Protection of Unborn Children była gościem Stowarzyszenia w czasie 32. Pielgrzymki Obrońców Życia na Jasną Górę.

Gabriele Kuby, niemiecka socjolożką, której wykłady w Szwajcarii rozbudziły medialną debatę na temat polityki genderowej i zainspirowały inicjatywy rodziców występujące przeciwko wprowadzeniu seksualizacji dzieci przedszkolnych była gościem  Sympozjum „Edukacja seksualna, ale jaka?”, zorganizowanego przez Stowarzyszenie w Collegium Medicum UJ.

Pod poniższymi linkami znajdą Państwo wywiady z obiema specjalistkami oraz oryginalną prezentację Antoni Tully z Jasnej Góry (wersja polska). Zachęcamy do zapoznania się ze stanowiskiem obu Pań oraz z krótkim tekstem ekspertów naszego Stowarzyszenia dotyczącym edukacji seksualnej.

„Edukacja seksualna? Nie bierzcie z nas przykładu” – wywiad z Antonią Tully

„Edukacja seksualna w W. Brytanii: Nieudana strategia” – prezentacja Antonii Tully

„Rewolucja seksualna trwa” – wywiad z Gabriele Kuby

„Edukacja seksualna w Polsce na tle wybranych krajów Unii Europejskiej” – artykuł

Nasze inicjatywy