Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

II Małopolski Marsz dla Życia i Rodziny „Życiu – TAK”

Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka i Akcja Katolicka Archidiecezji Krakowskiej zapraszają już dzisiaj na II Małopolski Marsz dla Życia i Rodziny „Życiu – TAK”, który odbędzie się w niedzielę, 8 października 2017 r.

Marsz rozpocznie się o godz. 10:00 Mszą Świętą koncelebrowaną pod przewodnictwem JE ks. abp. Marka Jędraszewskiego w Katedrze Wawelskiej, poczym uczestnicy przejdą na krakowski Rynek.

Marsz organizują, między innymi: Akcja Katolicka Archidiecezji Krakowskiej, Caritas Archidiecezji Krakowskiej, Duszpasterstwo Służby Liturgicznej i Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej, Fundacja „Jeden z nas”, Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” Oddział Okręgowy w Krakowie, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej, Mężczyźni Świętego Józefa, Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka, Region Małopolski NSZZ „Solidarność”, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich w Archidiecezji Krakowskiej, Wydział Katechetyczny Kurii Metropolitalnej w Krakowie.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że nie jesteśmy związani z Marszem dla Życia i Rodziny, organizowanym 21 maja br. w Krakowie przez Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny i Instytut Ks. Piotra Skargi.

 

Nasze inicjatywy