Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Nie dla „Golgoty Picnic”

PSOŻC

Dr inż. Antoni Zięba apeluje o przyłączenie się do protestu w sprawie „Golgoty Picnic”.

Przybądźmy z różańcami!

Drodzy Przyjaciele, Obrońcy Życia Człowieka!

Proszę o włączenie się – poprzez modlitwę i obywatelski protest – w działania mające na celu zablokowanie zaplanowanego przez antykatolickie i antypolskie siły pokazu świętokradzkiego pseudospektaklu „Golgota Picnic” w Narodowym Starym Teatrze w Krakowie w piątek 27 czerwca br. o godz. 20:30. Załączam obszerny apel „Solidarnych 2010”.

Przybądźmy z różańcami na Plac Szczepański, przed Stary Teatr, na pół godziny przed rozpoczęciem bluźnierczego pokazu.

My, obrońcy życia, mamy szczególny obowiązek przeciwdziałania bluźnierstwom i haniebnym profanacjom wymierzonym w Jezusa Chrystusa – Syna Bożego, Zbawiciela Świata, Dawcę Życia i Zwycięzcę śmierci.

Bardzo proszę o przekazanie tej wiadomości swojej Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym i Współpracownikom.

Ufajmy słowom Pana Jezusa „Jam zwyciężył świat”!

dr inż. Antoni Zięba
Współorganizator Krucjaty Modlitwy w Obronie Poczętych Dzieci
Prezes Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka

Apel „Solidarnych 2010”

Szanowni Państwo,

Niestety bluźniercza zaraza nie ominęła także i Krakowa, miasta świętych, miasta polskich królów, miasta świętego Jana Pawła II, wreszcie naszego miasta. Pokazy i odczytywanie scenariusza Golgota Picnic odbędą się w Teatrze Starym w piątek 27 czerwca o godz.20:30 oraz w Teatrze Nowym w piątek o godz. 19:15 (czytanie tekstu) i w sobotę o godz.21:15 (projekcja wideo).

Szanowni Państwo, cieszyliśmy się po zwycięstwie w Poznaniu, jednak wróg nie daje za wygraną. Musimy na nowo podjąć tą walkę, musimy podjąć ją wspólnie, musimy pokazać światu, żeśmy nie gęsi, że mamy swoją wiarę, wartości i świętości i nie pozwolimy ich szargać! Pokażmy, że w naszym mieście nie ma miejsca na prymitywne, wulgarne i pornograficzne ośmieszanie naszych wartości przez człowieka, który przyjeżdżając z daleka próbuje narzucić nam swoje chorobliwe widzenie świata po to, by wywołując skandal zaistnieć. Pokażmy, że nie zgadzamy się na propagowanie kłamstw o Jezusie, nie pozwólmy, by oskarżano Go o egoizm, antyspołeczność i pedofilię, by wyśmiewano Jego śmierć krzyżową dla nas wszystkich u samego podnóża łagiewnickiego Sanktuarium.

Szanowni Państwo, wiara chrześcijańska jest głęboko wpisana w kulturę i tradycję naszego kraju i naszego miasta. Obrażanie wiary katolickiej to obrażanie Polaków wierzących i niewierzących, bez różnicy wszyscy przecież wyrastamy z tego wspólnego dziedzictwa. Pokażmy zatem nasz sprzeciw wobec szargania tego, za co ginęli nasi dziadkowie, tego, co pozwoliło nam przetrwać zabory, okupację, wreszcie lata komuny. Pokażmy sprzeciw wobec chęci zrobienia z Krakowa, stolicy polskiej kultury, miejsca, gdzie na scenie można oglądać nagich aktorów piknikujących w rozrzuconych na podłodze bułkach a wszystko to opłacane z publicznych pieniędzy, których na emerytury, lekarzy i szkoły nie wystarcza.

Szanowni Państwo, nie pozwólmy na obrażanie świętości i łamanie zasad moralnych to zawsze było zwiastunem upadku cywilizacji. Polska to nasze wspólne dziedzictwo, Kraków to nasze wspólne dziedzictwo szanujmy je i zachowajmy dla przyszłych pokoleń.

Szanowni Państwo spotkajmy się wszyscy w piątkowy i sobotni wieczór na pół godziny przed rozpoczęciem bluźnierczego spektaklu: Teatrem Starym najbliższy piątek, godz. 20.00 i pod Teatrem Nowym piątek, godz. 18.45 i sobota, godz. 20.45 z różańcami w rękach. Będziemy protestować, by do bluźnierczych odczytów i projekcji nie doszło.

Święty Michale Archaniele broń nas w walce. Przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg pogromi, pokornie prosimy. A Ty, Książe wojska niebieskiego, szatana i  inne duchy złe, które na zgubę dusz krążą po świecie, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Z wyrazami szacunku

Agnieszka Adamowicz
Solidarni 2010 Oddział Krakowski

Nasze inicjatywy