Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Niech ten kandydat respektuje wolę ludzi!

Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka zachęca do podpisania apelu do Premiera RP w sprawie kandydata na Przewodniczącego Komisji Europejskiej.

28 maja br. Komisja Europejska lekceważąc głos niemal dwóch milionów Europejczyków odrzuciła w całości inicjatywę JEDEN Z NAS. Powołując się na najwyższe standardy etyczne uznała, że nie widzi potrzeby zmiany istniejącego prawa.

Komisja zamierza kontynuować finansowanie nieetycznych badań wiążących się z niszczeniem embrionów, jak również finansowanie aborcji w krajach rozwijających się (także w tych, w których aborcja jest nielegalna). Szacujemy, że w ten sposób za publiczne pieniądze ginie każdego roku ok. 170.000 dzieci.

Zaprotestujmy przeciwko braku poszanowania zasad demokratycznych i domagajmy się by nowy przewodniczący Komisji Europejskiej szanował demokratyczne prawo obywateli (w tym również przedstawicieli opinii chrześcijańskiej) do zmiany prawa europejskiego, zagwarantowanego w prawie traktatowym poprzez narzędzie Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej, nawet wtedy, gdy ich poglądy są sprzeczna z poglądami przedstawicieli Komisji Europejskiej.

Mamy szansę to uczynić, domagając się by Premier Rządu RP, Pan Donald Tusk postawił tą sprawę na forum Rady Europejskiej. Domagamy się, by nowy przewodniczący Komisji Europejskiej w swojej funkcji kierował się poszanowaniem zasad demokratycznych.

Przeczytaj i podpisz list do Premiera RP

Nasze inicjatywy