Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Pilna sprawa! Brońmy prof. Bogdana Chazana!

Fot. Wikimedia Commons

Dr inż. Zięba apeluje o wysyłanie listów w obronie prof. dr. hab. med. Bogdana Chazana, dyrektora Szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie.

Jesteśmy świadkami bezprecedensowej nagonki medialno-politycznej na prof. Bogdana Chazana, który skorzystał z klauzuli sumienia i odmówił wykonania aborcji.

Ten ceniony lekarz – ginekolog odznacza się wysokimi standardami etycznymi, profesjonalizmem oraz najwyższą troską o los pacjentów.

Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka stanowczo protestuje przeciwko wszelkim formom napiętnowania tego uznanego lekarza.
———————————————————————————————————————————–
Proszę o wysyłanie listów w obronie prof. dr. hab. med. Bogdana Chazana, dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie do Ministra Zdrowia i Prezydent Warszawy.

Brońmy uczciwego lekarza! Proszę o modlitwę w Jego intencji.
Szczęść Boże!

dr inż. Antoni Zięba
prezes Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka

Poniżej znajdują się wzory listów do Ministra Zdrowia i Prezydent Warszawy. Można je także pobrać tutaj
———————————————————————————————————————————–
Szanowny Pan
Bartosz Arłukowicz
Minister Zdrowia
ul. Miodowa 17
00-952 Warszawa

Szanowny Panie Ministrze!

W związku z medialną i administracyjną nagonką na prawego człowieka, uczciwego lekarza prof. dr. hab. med. Bogdana Chazana, apeluję o zablokowanie tych działań i ochronę lekarza, który nie chce zabijać ciężko chorego nienarodzonego dziecka.

Lekarz zawsze ma leczyć, nigdy nie może zabijać!

Z poważaniem
podpis
———————————————————————————————————————————–
Szanowna Pani
Hanna Gronkiewicz-Waltz
Prezydent m.st. Warszawy
pl. Bankowy 3/5
00-950 Warszawa

Szanowna Pani Prezydent!

Środowiska postkomunistyczne i skrajne feministki agresywnie, oszczerczo atakują prof. dr. hab. med. Bogdana Chazana, dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie za odmowę zabicia ciężko chorego, nienarodzonego dziecka.

Profesor Chazan, jak każdy obywatel RP, ma konstytucyjne prawo do wolności sumienia i nie można go zmuszać, aby zdradził swe szlachetne powołanie: służbę zdrowiu i życiu człowieka poprzez uczestniczenie w jakiejkolwiek formie w zabiciu chorego, nienarodzonego dziecka.

Lekarz zawsze ma leczyć, nigdy nie może zabijać!

Z poważaniem
podpis

Nasze inicjatywy