Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Przez 2 tygodnia nasze zdjęcie zobaczyło 25 000 osób!

Twarz dziecka ok. 6 miesięcy od poczęcia.

Drodzy Sympatycy naszego Stowarzyszenia,

kilkanaście lat temu nasze Stowarzyszenie przygotowało zestaw 20 zdjęć przedstawiających rozwój dziecka przed narodzeniem (www.pro-life.pl/baza-wiedzy/galerie/czlowiek-przed-narodzeniem). Udostępniamy te zdjęcia za darmo na cały świat, by przekonywały jak największą liczbę osób o tym, jak piękne jest życie jeszcze przed narodzeniem. Nasze zdjęcia wisiały na billboardach w Waszyngtonie, widniały na afrykańskich znaczkach pocztowych i są używane przez setki organizacji pro-life na całym świecie.

Oto kolejny przykład z popularnej witryny www.amazingthingss.com, na której nasze zdjęcie w ciągu 2 tygodni obejrzało 25 000 osób. Cieszy to tym bardziej, że to zwykła witryna www, służąca rozrywce i relaksowi, niezwiązana w żaden sposób z działalnością pro-life, więc przekaz o człowieczeństwie dziecka przed narodzeniem dociera do coraz szerszego kręgu osób. A to dosłownie tylko jeden z dziesiątków przykładów, jakimi możemy się cieszyć każdego miesiąca.

Tak działamy. To zaledwie wycinek z naszej działalności. Jeśli Państwo uznacie, że nasze działania mają sens, prosimy o ich wsparcie. Można tego dokonać np. za pomocą szybkiej wpłaty internetowej: www.pro-life.pl/chcesz-pomoc

Cieszymy się z każdego sukcesu w działaniach w obronie życia. Bo wiemy, że to przekłada się na ratowanie życia ludzkiego. Prosimy o wsparcie i świętowanie razem z nami!

Z pozdrowieniami

Katarzyna Urban
sekretarz Zarządu PSOŻC

 

Nasze inicjatywy