Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Robertem Gongiem

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Robertem Gongiem, autorem powieści „Anielska etiuda”. Spotkanie, adresowane do studentów Krakowa, zostanie poszerzone o prelekcję psychoterapeutki Agnieszki Dzióbek, dotyczącą problemów związanych z utratą dziecka przed narodzeniem.

Formuła spotkania zakłada dyskusję z udziałem ludzi młodych na tak trudne tematy jak skutki aborcji – zarówno dla kobiety, jak i ojca dziecka. Spotkanie ma być dalekie od akademickiego charakteru, organizatorom zależy na szczerej dyskusji w luźniejszej atmosferze przy darmowej kawie w jednej z krakowskich kawiarni. Wśród uczestników spotkania zorganizowany będzie konkurs, w którym będzie można wygrać jeden z 10 egzemplarzy książki, ufundowanych przez Wydawcę – radomskie wydawnictwo Alfa-ZET 7.

Zapraszamy w poniedziałek, 18 kwietnia, o godz. 18.00 na Reformacką 3, do lokalu: „Róg Brackiej i Reformackiej”.

Rejestracja na wydarzenie jest obowiązkowa.

Zachęcamy wszystkie Studentki i Studentów do udziału i dyskusji!

Prosimy o rozpowszechnianie tej informacji w środowisku akademickim Krakowa.

Plakat - spotkanie R. Gong

Robert Gong, rocznik 1962, z wykształcenia psycholog. Jego debiut literacki W pogoni za miłością (2002), wydany pod patronatem Związku Literatów Polskich, przeczytało już około 200 tys. Polaków, którzy w tej zbeletryzowanej autobiografii odnaleźli własne przeżycia z dzieciństwa. W 2006 roku ukazała się powieść obyczajowa Wilki osadzona w środowisku lekarzy i prawników. Kokainowa miłość (2013), powieść pełna sensacyjnych zdarzeń w USA, została zakwalifikowana w 2014 roku do Literackiej Nagrody Europy Środkowej Angelus. Kolejna powieść, nieco science-fiction, 666 do mroku, wydana została w grudniu 2014 roku. Autor rozważa w niej problem końca świata. Została także zakwalifikowana do Literackiej Nagrody Europy Środkowej Angelus, w 2015 roku.

Agnieszka Dzióbek, psychoterapeuta, absolwentka Studium Psychoterapii Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Terapeuta uzależnień w procesie certyfikacji. Pedagog, ukończyła Pedagogikę Resocjalizacyjną i Pracy Socjalnej. Pracowała w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym jako psychoterapeuta. Certyfikowany doradca Międzynarodowego Stowarzyszenia Doradców NEST. Ukończyła szkolenie w udzielaniu pomocy terapeutycznej dla osób z doświadczeniem zaniedbania (emocjonalnego, psychicznego, fizycznego), przemocy (słownej, seksualnej, fizycznej) oraz strat prokreacyjnych (poronienia, aborcja, śmierć okołoporodowa). Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Prowadzi terapię indywidualną i grupową.

Nasze inicjatywy