Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Po raz kolejny Filharmonia Krakowska zabrzmiała dla wspólnoty ludzi pro-life!

To właśnie w niej 14 marca br. odbył się kolejny Krakowski Koncert Charytatywny z okazji Narodowego Dnia Życia, zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka. W Koncercie Muzyki Chóralnej „Życie zawsze zwycięża” wzięli udział:  Akademicki Chór „Organum” oraz Zespół Instrumentalny „Ricercar” pod batutą Bogusława Grzybka.

Z pełną świadomością możemy powiedzieć, że koncert zakończył się ogromnym sukcesem. Dzięki darczyńcom do puszek udało się zebrać kwotę ponad sześciu tysięcy złotych. Do wszystkich osób, którzy włączyli się w pomoc kierujemy wyrazy wdzięczności i uznania. Te pieniądze pozwolą na sfinansowanie rocznego stypendium dla dziecka pod opieką Funduszu Ochrony Dziecka Poczętego Chorego i Niepełnosprawnego, zorganizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka. Wierzymy również, że tak jak i nam, koncert przysporzył Państwu wiele doznań artystycznych, dlatego już teraz zapraszamy na kolejny koncert za rok.

Zachęcamy po obejrzenia krótkiej wideorelacji z koncertu oraz zdjęć z wydarzenia, autorstwa krakowskiego fotografika Adama Wojnara.

Rafał Gaze

Nasze inicjatywy