Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

A my zabijamy je w aborcji…

Dr Ben Carson, fot. Wikimedia Commons

Znany amerykański neurochirurg, dr Ben Carson i autor sześciu bestselerowych książek w mocnych słowach ukazał perspektywę, czym jest zabijanie dzieci w aborcji.

W programie Focus Today przywołał starożytne cywilizacje, które są krytykowane za brutalne praktyki składania ofiar z ludzi, w tym z dzieci.

„Ale czy my nie jesteśmy tacy sami?” – pytał Carson, nawiązując do legalizacji aborcji. Dodał następnie: „Na szczęście amerykańskie społeczeństwo zbliża się coraz bardziej do zrozumienia, że aborcja to morderstwo. Każdego roku jest lepiej pod tym względem”.

Wypowiedź tak znanego lekarza w USA wywołała zadowolenie wśród amerykańskich obrońców życia.

Dr Carson był dyrektorem oddziału neurochirurgii dziecięcej w Pediatric Neurosurgery at Johns Hopkins Medical Institutions. Dokonał pierwszej na świecie, zakończonej sukcesem, operacji oddzielenia bliźniaków połączonych głowami. W 2008 r. został odznaczony Medalem Wolności przez prezydenta George`a W. Busha.

Carson – znany ze swoich wypowiedzi, w których broni sprawdzonych, konserwatywnych wartości – jest wymieniany jako potencjalny kandydat w wyborach na prezydenta USA w 2016 r.

za: lifenews.com

Nasze inicjatywy