Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Aborcja po urodzeniu – szokujący pomysł Włochów

Fot.: fantasista/FreeDigitalPhotos

Włoscy naukowcy Alberto Giubilini i Francesca Minerva twierdzą, że lekarze powinni mieć prawo zabijania nowo narodzonych dzieci, jeśli rodzice ich nie chcą.

Swoje szokujące stanowisko opublikowali w artykule w „Journal of Medical Ethic”. Tematyką pisma jest kwestia etyki i moralności w dzisiejszej medycynie.

Według włoskich naukowców pozbawić życia dziecka można nie tylko wtedy, gdy urodzi się niepełnosprawne, ale także gdy go nie chcą – nazwali to aborcją po urodzeniu. Naukowcy uważają, że wychowanie niechcianego dziecka jest zbyt dużym ciężarem zarówno dla społeczeństwa jak i dla rodziców dziecka.

Działania propagujące zabijanie niewinnych istot ludzkich stanowią swoisty przemysł. Przemysł aborcyjny cały czas udaje, że chodzi o dobro i zdrowie kobiet, jednak jest to tylko wyjątkowo intratny biznes.

Zabójstwo niewinnej istoty ludzkiej jest zawsze złe, co przypomniał dobitnie Sługa Boży ks. kard. Stefan Wyszyński: „najważniejszym sensem rodziny jest dziecko”. Do tego zagadnienia odniósł się także w Jasnogórskich Ślubach Narodu Polskiego.

 

JB
Źródło: polskaracja.com

 

 

Nasze inicjatywy