Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Absurdalne poglądy proaborcyjne

Fot.: Chanpipat / FreeDigitalPhotos.net

Redaktor naczelna proaborcyjnej strony internetowej Jodi Jacobson twierdzi, że nie ma różnicy pomiędzy islamskimi terrorystami, a chrześcijańskimi obrońcami życia. Według Jacobson terroryści mordują, a przeciwnicy aborcji zabijają „odmawiając opieki medycznej albo przez inną przemoc”. Kolejny przykład „logiki” aborcjonistów.

Jodi Jacobson, pro-aborcyjna feministka prowadząca serwis RH Reality Check, stwierdziła na swoim publicznym profilu Twitter, że obrońcy życia są dokładnie takim samym problemem jak francuscy terroryści. Jacobson postanowiła dotrzeć do osób solidaryzujących się z rodzinami ofiar ataku na redakcję „Charlie Hebdo”. „Jak chodzi o papieża, Mahometa, rabinów, liderów religijnej prawicy w tym kraju czy gdziekolwiek, to chodzi o ich krytykę” – stwierdziła Jacobson. Jak dodała, „nie ma różnicy między ideologiami wykorzystywanymi do zabijania, okaleczania czy więzienia kobiet poprzez odmowę opieki medycznej albo inną przemoc”.

Z odsieczą skompromitowanej aborcjonistce ruszyły zaprzyjaźnione feministki aktywne na stronach serwisu Twitter. Według nich, pro-liferzy oczywiście nie zrozumieli o co chodzi Jodi Jacobson, a jak zrozumieli, to wszystko przekręcili. Według nich redaktor naczelna miała na myśli coś innego, niż napisała. Jacobson, nie widząc innego wyjścia, zablokowała użytkowników serwisu, którzy odważyli się z nią nie zgodzić. W końcu, z „terrorystami” się nie dyskutuje…

JB
Źródło: lifenews.com, pch24.pl

Nasze inicjatywy