Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Adwentowy Dzień Skupienia „Rzucanie talerzami, czyli o sztuce dialogu w małżeństwie”

Fot.: abrahamisara.pl

Stowarzyszenie „Abraham i Sara” oraz krakowskie Duszpasterstwo Małżeństw Niepłodnych organizują dzień skupienia dla małżeństw borykających się z niepłodnością.

Krakowskie Duszpasterstwo Małżeństw Niepłodnych oraz Stowarzyszenie „Abraham i Sara” zapraszają na Adwentowy Dzień Skupienia „Rzucanie talerzami, czyli o sztuce dialogu w małżeństwie”. Zapraszamy wszystkie małżeństwa, w których doświadczenie przedłużającego się oczekiwania na dziecko rodzi konflikty i niezrozumienie, a także te, które po prostu chciałyby dogadywać się jeszcze lepiej.

Rozważania wygłosi ks. Artur Ważny, duszpasterz i znany rekolekcjonista. Małżeństwa będą mogły poćwiczyć umiejętności komunikacji w czasie „warsztatów rzucania talerzami”.

W programie znajdą się również: wspólna modlitwa, śpiew, adoracja Najświętszego Sakramentu, świadectwo rodziców adopcyjnych, wzajemne dzielenie się doświadczeniem niepłodności małżeńskiej.

Termin: 16.12.2017 r., od godz. 9.00 Miejsce: klasztor Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu, ul. Nazaretańska 1, Kraków

Więcej informacji i zapisy: abrahamisara.pl

Źródło: abrahamisara.pl

 

 

Nasze inicjatywy