Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Chora solidarność z Bratkowską

Fot. Wikimedia CommonsFot. Wikimedia Commons

Agresywne feministki deklarują na Facebooku, że tak jak Katarzyna Bratkowska dokonają aborcji. Tym razem w święto Trzech Króli. Bratkowska miała rzekomo dokonać aborcji w wigilię Bożego Narodzenia. Proaborcyjna akcja „solidarnościowa” feministek ukazuje, jak daleko posuwają się zwolenniczki zabijania dzieci poczętch. Jako „ulubione” dni na dokonanie aborcji wskazują święta Kościoła Katolickiego. W ich wypowiedziach aż roi się od stwierdzeń sprzecznych z nauką, prawem naturalnym i wyczuciem moralnym.

Poniżej kilka postów zamieszczonych przez feministki na Facebooku (pisownia oryginalna):

1.
„Dzisiaj, 6 stycznia 2014 przerwę ciążę. Zrobię to na znak solidarności z kobietami, które w Polsce każdego dnia w strachu i ciężkich warunkach nielegalnie przerywają ciążę. Zrobię to solidarnie z Katarzyna Dominika Bratkowska. Zrobię to po to, żeby pokazać, że przerywanie ciąży nie jest przestępstwem a przekonań religijnych nie wolno narzucać, bo stoją one w opozycji do nauki. Zarodek to nie człowiek”

2.
„Zawiadamiam, że jutro, 6 stycznia przerwę ciążę. Tak jak i trzysta innych kobiet. W przeciwieństwie do większości kobiet umiem wcześnie rozpoznać ciążę i mam dostęp do pigułek wczesno poronnych. Codziennie wiele kobiet okalecza się nieodwracalnie próbując przerwać ciążę tzw. domowymi „groźnymi sposobami”.

3.
„Przerwę ciążę na Trzech Króli. Solidarnie z Kasią Katarzyna Dominika Bratkowska. Solidarnie kobietami, które robią to każdego dnia, z sobie tylko znanych powodów, ale w fatalnych warunkach, za ciężkie pieniądze lub z narażeniem swojego zdrowia. Mamy prawo do legalnej, bezpiecznej aborcji”.

za: fronda.pl

Nasze inicjatywy