Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

„Chora” Światowa Organizacja Zdrowia

Główny budynek WHO w Genewie, fot. Wikimedia Commons

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) promuje w sieci film, które przedstawia, jak krok po kroku przeprowadzić aborcję.

WHO kieruje na skalę globalną i koordynuje sprawami zdrowia w ramach systemu ONZ, kształtuje programy badań, ustala standardy zdrowia i normy medyczne, dostarcza wsparcia technicznego dla wielu krajów i dokonuje oceny zmian procesów zdrowotnych na świecie.

Uznana jest za organizację politycznie poprawną. Fakt promowania aborcji w ogólnodostępnym serwisie internetowym tylko to potwierdza.

Film nosi tytuł: „Zakończenie ciąży przy użyciu ręcznego aspiratora próżniowego” i jest częścią zasobów Biblioteki Zdrowia Reprodukcyjnego, oddziału Światowej Organizacji Zdrowia.

Video rozpoczyna się od demonstracji i objaśnienia każdego narzędzia, które będzie wykorzystane do aborcji. Następnie ukazane są poszczególne kroki prowadzące do aborcji, także wykonanie USG „płodu”.

Niestety instruktażowy film nie przedstawia, jak wygląda „to”, co zostało wyabortowane.

Nienarodzone dziecko jest na filmie nazywane „zawartością” i „produktem”. W ten sposób dokonuje się dehumanizacji dziecka, by łatwiej je zabić

Promując film o aborcji Światowa Organizacja Zdrowia dała po raz kolejny dowód, że cierpi na poważną „chorobę” – promuje cywilizację śmierci.

za: LifeNews.com

Nasze inicjatywy