Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

„Ciiichooo… miłość się rodzi” na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie

Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, które odbędą się w dniach 27-30 października. Na stoisku B51 – dystrybutor Motyle Książkowe, będzie prezentowana książka „Ciiichooo… miłość się rodzi”.

„Ciiichooo… miłość się rodzi” Iwony Paulewicz, opowiada o dziewięciomiesięcznym oczekiwaniu na spotkanie. Dar tego niezwykłego i niecodziennego oczekiwania pozwala się zatrzymać i wejść na nowe drogi w stronę źródła miłości. Wprowadza w inny wymiar dotykający uczuć związanych z samotnością, strachem, nadzieją, szczęściem. Książka kierowana jest do ludzi wrażliwych.

„Co ciekawe, najbardziej wzruszające recenzje usłyszałam właśnie od kobiet, które nigdy nie rodziły” – opowiada Iwona Paulewicz. Ale dla pań oczekujących potomstwa książka również może być pomocna. Choćby dlatego, że pozwala w twórczy sposób oswoić się z owym „nadmiarem” bodźców, który jest jej dany w tym czasie. „Rozbiegły się hormony na wszystkie strony i świat przewróciły do góry nogami” – czytamy w jednym z dowcipnych zapisków. Autorka notuje bowiem zarówno chwile zachwytu, jak i sytuacje, z którymi trudno jest jej sobie poradzić.

Jest w tym wszystkim świeżość – i spojrzenia, i niebanalnej formy. I wreszcie świeżość nowego życia, z artystycznym entuzjazmem witanego na tym świecie, ciut wcześniej niż zwykle się je wita. W końcu, jak mówi autorka: „Podróż trwa”. Już się zaczęła.

Serdecznie zapraszamy do stoiska B51 – dystrybutor Motyle Książkowe, gdzie będzie prezentowana ta pozycja książkowa.

Nasze inicjatywy