Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Cztery i pół tygodnia

„Cztery i pół tygodnia. Historia naszego małego Juliusa”. Wydawnictwo Święty Wojciech

„Cztery i pół tygodnia. Historia naszego małego Juliusa” – wzruszające świadectwo rodziny, która powiedziała TAK życiu.

Constanze i Tibor otrzymują wspaniałą wiadomość – nareszcie zostaną rodzicami. Podczas rutynowego badania okazuje się jednak, że ich synek Julius cierpi na nieuleczalną chorobę.

Podjęcie decyzji zajmuje małżonkom cztery i pół tygodnia, w ciągu których zmagają się oni z samymi sobą, swoją wiarą, swoim życiem i swoim otoczeniem.

„Zdawaliśmy sobie sprawę, że nie możemy zrobić nic poza okazywaniem naszemu maleństwu bezwarunkowej miłości. To była bolesna świadomość wobec tak wielkiego cierpienia, bo przecież ludzie są przyzwyczajeni do działania, podejmowania decyzji i kształtowania własnego otoczenia. Gorzka prawda okazała się jednak taka, że losu Juliusa nie dało się w żaden sposób ukształtować. Nie mogliśmy mieć na nic wpływu, niczego odwrócić. Aby to zrozumieć, potrzebowaliśmy czterech i pół tygodnia”.

 

Constanze Bohg
Cztery i pół tygodnia. Historia naszego małego Juliusa
296 stron, 130 x 200 mm, oprawa miękka ze skrzydełkami, ISBN 978-83-7516-680-4
Cena 29,00 zł

Patroni medialni: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Głos dla Życia, Apostolstwo Chorych, KI Moje Książki, Boska.TV, Parenting.pl, Nowaczytelnia.pl, Duchowy.pl, Opoka, Fronda.pl, Radio Emaus, Fundacja Głos dla Życia, Polska Federacja Ruchów Obrony Życia, Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka, Fundacja Otoczmy Troską Życie, Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny.

Nasze inicjatywy