Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Dzień pamięci o pomordowanych dzieciach – Święto Świętych Młodzianków Męczenników

28 grudnia 2017 roku będziemy obchodzić liturgiczne święto Młodzianków Męczenników, podczas którego w sposób szczególny modlimy się w intencji Życia. Jest to uroczystość upamiętniająca Rzeź Niewiniątek dokonaną na rozkaz Heroda w Betlejem.

W wielu miejscach będą sprawowane Msze św. w intencji rodziny i poszanowania ludzkiego życia. Podczas tych Eucharystii wiele osób podejmie przyrzeczenie duchowej adopcji dzieci poczętych.

Gorąco zachęcamy do celebracji tego święta, które jest szczególną okazją do refleksji, modlitwy ekspiacyjnej i zadośćuczynienia za występki przeciw ludzkiemu życiu. To także dzień, który przypomina wyjątkowy dar jakim zostaliśmy obdarzeni – życie nasze i naszych bliźnich.

Mieszkańców Krakowa serdecznie zapraszamy do Bazyliki Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach!

28 grudnia (czwartek) w święto Świętych Młodzianków Męczenników odbędzie się Msza św. ekspiacyjna w łagiewnickiej Bazylice.

Krakowscy Obrońcy Życia Człowieka serdecznie zapraszają w czwartek 28 grudnia w święto Świętych Młodzianków Męczenników o godz. 15.00 do Bazyliki Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Mszę Świętą w intencji przebłagania Miłosiernego Boga za odrzucony dar życia, której przewodniczyć będzie i homilię wygłosi JE ks. bp. Jan Szkodoń.

Gorąco proszę o uczestnictwo w tych modlitwach, a także proszę o poinformowanie i zaproszenie innych osób do uczestnictwa w naszej wspólnej ekspiacyjnej modlitwie.

Szczęść Boże!

dr Antoni Zięba
prezes Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka

 

Nasze inicjatywy