Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Kolejny stan odmówił finansowania Planned Parenthood

Nie cichnie afera wokół zbrodniczej organizacji Planned Parenthood, która handlowała organami dzieci poddanymi aborcji. W sieci pojawiają się kolejne szokujące filmy. Tymczasem kolejny stan New Hampshire pozbawił Planned Parenthood dofinansowania z kieszeni podatników.

Stan New Hampshire pozbawił zbrodniczą Planned Parenthood 650 tys. dolarów dofinansowania z kieszeni podatników. Pieniądze te rozdzielono pomiędzy lokalne centra zdrowotne. Wcześniej podobne kroki podjęły władze Florydy. Przyczyną podjęcia przez Stan New Hampshire takich kroków były ujawnione w ostatnich dniach przez dziennikarzy śledczych z Center for Medical Progress szokujące filmy obnażające proceder handlowania organami nienarodzonych dzieci w klinikach Planned Parenthood.

Jeden z filmów opowiada o 24-letniej Holly O’Donnell, która zatrudniła się w 2012 r. w firmie StemExpress, będącej pośrednikiem pomiędzy klinikami aborcyjnymi a firmami, które używają szczątków abortowanych dzieci do swych badań. Bohaterka nagrania mówi, że nigdy nie zapomni pierwszego dnia w pracy. Kobieta, która przygotowywała Holly do pracy, wzięła do ręki pojemnik, w którym znajdowało się coś podobnego do krwi. Zawartość pojemnika wylała na sitko, a to co się na nim zatrzymało przekładała na szkło. – To jest głowa, to jest ręka, to jest noga – wyjaśniała nowej pracownicy, po czym poprosiła ją, by spróbowała wyciągać i rozpoznać kolejne części ciała abortowanego dziecka. – Wzięłam szczypce. Zanurzyłam je w naczyniu. Pamiętam, jak chwyciłam nogę i… w momencie, jak ją podniosłam do góry, poczułam, jak śmierć i ból przeszywają moje ciało. Zemdlałam – wspomina na nagraniu Holly O’Donnell.

Najnowszy film opublikowany w sieci to zapis rozmowy Melissy Farrell, dyrektora ds. badań ośrodka Planned Parenthood w Houston z dziennikarzami z Center for Medical Progress, przedstawiającymi się jako klienci. Na nagraniu Melissy Farrell  przyznaje, że to „czy uda się pozyskać nienaruszone ciało dziecka, zależy od tego, na ile pacjentka współpracuje z personelem podczas procedury (aborcji), zwłaszcza, gdy wyczerpuje się jej tolerancja na ból”. Najbardziej poruszający jest fragment filmu, na którym Farrell pokazuje potencjalnym kupcom szczątki 20-tygodniowego maleństwa. – To był bliźniak – mówi. Na filmie widać ręce i nogi dziecka. Farrel wyciąga też szczypcami i pokazuje jego płuca.

Sąd Najwyższy Kalifornii wydał tymczasowy nakaz zabraniający Center for Medical Progress publikacji dalszych materiałów dotyczących nielegalnej działalności Planned Parenthood.

Republikanie chcą wstrzymać dofinansowanie z budżetu państwa dla organizacji Planned Parenthood. W tym celu zgłosili stosowny projekt ustawy, który ma zapewnić, że  pieniądze podatników będą szły na zdrowie kobiet, a nie na naznaczonego aferą giganta lobbingowego.

Mitch McConnell, Szef Republikanów powiedział, że to prosty wybór – „albo senatorzy będą głosować, by chronić kobiece zdrowie, albo by chronić dotacje dla politycznej grupy uwikłanej w skandal” – wyjaśniał.

JB

Źródło: LifeSiteNews, fronda.pl
Fot.: arztsamui/FreeDigitalPhotos

Nasze inicjatywy