Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Manifestacja „Stop Deprawacji w Edukacji” w stolicy

Dziesiątki tysięcy ludzi wzięło udział w manifestacji pt. „Stop deprawacji w edukacji” przeciwko seksualnej deprawacji dzieci w szkołach.

Na warszawskim Mariensztacie ludzie manifestowali swój sprzeciw wobec planów Ministerstwa Edukacji Narodowej, zmiany podstawy programowej przedmiotu wychowanie do życia w rodzinie. Na manifestację przyjechało wiele rodzin z dziećmi z różnych części Polski; z Wrocławia, z Krakowa, Szczecina. Uczestnicy manifestacji trzymali transparenty z hasłami „Stop gender” czy „Ręce precz od naszych dzieci”.

Organizatorzy i zebrani podkreślali, że nie godzą się na demoralizację swoich dzieci m.in. poprzez tzw. edukację seksualną, zgodną z wytycznymi WHO oraz postulatami środowisk LGBTQ.

Magdalena Trojanowska, jedna z organizatorek protestu wyjaśniała, że nie ma zgody na edukację jaka jest teraz na Zachodzie, a która jest obecnie odgórnie wprowadzana także w Polsce. – Bo promuje ona taką seksualność wyzwoloną w zasadzie już od małoletności. Mamy dobre zajęcia wychowania do życia w rodzinie – podkreślała Trojanowska.

Protest poprzedziła odprawiona w kościele św. Anny msza święta w intencji „ochrony naszych dzieci”, homilię wygłosił bp Janocha.

Organizatorem wydarzenia było 26 organizacji prorodzinnych, m.in. Polska Federacja Ruchów Obrony Życia.

Głos zabrali także liczni prelegenci m.in.Olgierd Pankiewicz („Jak się bronić – aspekty prawne”); Zbigniew Barciński, Koalicja Obywatelska DLA RODZINY („Rady Rodziców w szkołach i przedszkolach – szansa na zatrzymanie deprawacji w edukacji”); Paweł Kwaśniak, „Bezpieczna Szkoła” Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny; Marzena Nykiel, redaktor naczelna portalu wPolityce.pl, Mariusz Dzierżawski, Fundacja Pro-Prawo Do Życia, („Jak powstrzymać atak antyrodzinnych ideologii”); Piotr Zajkowski („Rewolucja kulturowo-polityczna na końcu której czeka nowy światowy totalitaryzm”).

JB
Źródło: dziennik.pl, wPolityce.pl

Nasze inicjatywy