Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Mary Wagner w Polsce

Mary Wagner, fot. LifeNews.com

Mary Wagner, wielka obrończyni życia z Kanady po raz drugi gości w Polsce. W ciągu trzech tygodni będzie opowiadać o jej walce o życie nienarodzonych.

W Kanadzie Mary Wagner protestowała przeciw zabijaniu nienarodzonych dzieci. Została kilkakrotnie więziona za naruszanie przestrzeni klinik aborcyjnych. Wręczając białe róże, prosiła mamy, aby nie zabijały swoich poczętych dzieci.

Mary gościła w Domu Pielgrzyma Amicus przy sanktuarium bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie. Podczas spotkania zaznaczyła, że w walce o życie dzieci poczętych nie można pokładać sił tylko w sobie samych, bo Pan Bóg jest po naszej stronie.

Przybliżyła słuchaczom dramatyczną sytuację jaka panuje w Kanadzie. Rocznie dokonuje się tam około 100 tys. aborcji, nie wliczając niszczenia ludzkich zarodków poprzez różnego rodzaju antykoncepcję.

– Do niedawana w Kanadzie obowiązywała klauzula sumienia. Prawo dawało lekarzom pewną sferę autonomii, jeśli lekarz nie chciał wykonywać aborcji. W ostatnich miesiącach usunięto to prawo. Sąd zalegalizował eutanazję – mówiła Mary Wagner.

Mary opowiadała, że w jej kraju jest coraz więcej kaplic wieczystej adoracji, a także dochodzi do częstych protestów rodziców przeciwko wprowadzaniu ideologii gender do szkół. Daje to wszystko dużą nadzieję na przyszłość.

Mary Wagner weźmie udział w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie, a także będzie gościć w wielu polskich miastach. W Polsce będzie przebywać do 12 sierpnia.

 

JB
Źródło: naszdziennik.pl

 

 

Nasze inicjatywy