Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Na aborcyjnym kursie

Hilary Clinton, fot. Wikimedia Commons

Hillary Clinton, była sekretarz stanu USA oraz kandydat na urząd prezydenta tego kraju w 2016 r. zacieśniła współpracę z pro-aborcyjną Fundacją Gates`ów.

Okazją do tego było niedawne spotkanie Clinton i Melindy Gates na Uniwersytecie Nowego Yorku. Była sekretarz stanu USA stwierdziła, że nie ma innej organizacji na świecie, którą ceniłaby bardziej niż Fundację Gates`ów.

Polityk jest współzałożycielką Fundacja Clintonów, która powstała w 2001r. Organizacja uruchomiła w 2013 r. nowy program: „Bez granic. Projekt pełnego uczestnictwa”.

Jego oficjalnym celem – jak wynika z materiałów dla prasy – jest „ocena i dzielenie się postępem, który dokonał się wśród kobiet i dziewcząt w przeciągu 20 lat od czasu zakończenia IV Światowej Konferencji ONZ na rzecz Kobiet w Pekinie. Ten nowy wysiłek ma pomóc wytyczyć nową ścieżkę, w celu przyspieszenia pełnego zaangażowania kobiet i dziewcząt w XXI wieku. Pełne uczestnictwo kobiet i dziewcząt jest kluczowe dla rozwoju, bezpieczeństwa i dobrobytu”.

Trzeba przypomnieć, że jednym z celów konferencji w Pekinie było upowszechnienie aborcji w skali globalnej.

Z kolei Fundacja Gatesów od lat wspiera aborcję oraz takie organizacje jak Planned Parenthood i United Nations Population Fund. Podmioty te są m.in. zaangażowane w realizację programów przymusowej kontroli urodzin (poprzez zabijanie dzieci poczętych) w Chinach oraz innych krajach.

za: lifenews.com

Nasze inicjatywy