Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

NaProTechnologia – jest nadzieja! Postaw na leczenie

NaProTechnologia – jest nadzieja! Postaw na leczenie.

11 czerwca zapraszamy do Krakowa na konferencję poświęconą Naprotechnologii. Jest ona adresowana do małżeństw doświadczających problemów z płodnością, ich rodzin oraz wszystkich osób zainteresowanych tematem leczenia niepłodności.

Przekazywanie życia dziecku odgrywa ważną rolę w życiu każdego małżeństwa. Pragnienie posiadania dziecka przez małżonków jest czymś naturalnym. Dziecko symbolizuje wspólnotę i ciągłość rodziny oraz nadaje sens relacjom małżeńskim. Niestety, liczna grupa małżeństw nie może z różnych przyczyn stać się rodzicami. Jest to wielki dramat małżonków i stanowi istotny brak w ich wzajemnym związku. Na ratunek takim małżonkom przychodzi naprotechnologia, która szanuje integralność płciową kobiety i mężczyzny oraz ich godność. Nie przekracza granic etycznych, nie uprzedmiotawia człowieka i co najważniejsze, nie niszczy życia ludzkiego.

Właśnie niskie koszty leczenia i wysoka skuteczność zyskały wielu zwolenników na całym świecie. Naprotechnologia jest metodą leczniczą, która przywraca małżonkom zdolność do poczęcia dziecka w akcie małżeńskim.

Serdecznie zapraszamy !

Miejsce: Kraków, Aula Wyższego Seminarium Duchownego, ul. Podzamcze 8.

Termin: 11.06.2015 godz. 10.00.

NaProTechnologia – jest nadzieja! Postaw na leczenie.

NaProTechnologia – jest nadzieja! Postaw na leczenie.

Konferencję rozpocznie msza św. w intencji małżeństw pragnących potomstwa o godz. 9.15 w kaplicy Wyższego Seminarium Duchownego.

JB
Źródło: upjp2.edu.pl

 

Nasze inicjatywy