Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

NBC… z przesłaniem pro-life. Zobacz video

Fot. Wikimedia Commons

Jedna z najbardziej popularnych stacji telewizyjnych USA – NBC w programie „The Today Shaw” potwierdziła oczywistą prawdę – dziecko przed narodzeniem jest człowiekiem.

Odcinek „The Today Show” zatytułowany był „Sekrety życia dzieci”. W programie wystąpił dr Bill Fifer, ekspert zajmujący się życiem płodowym dziecka, który stwierdził, że nie ma różnicy jeśli chodzi o status człowieczeństwa dziecka przed narodzeniem i po urodzeniu. Fifer powiedział: „Wszystko co robi nowonarodzone dziecko, robiło już jako płód”.

Widzowie mogli m.in. zobaczyć animacje życia płodowego dziecka. Ekspert zaproszony do NBC powiedział także o dzieciach nienarodzonych w 12 tygodniu życia, że „są niezwykle wrażliwe na wyczuwanie sygnałów przez wszystkie części ciała, choć niektóre z nich są bardziej wrażliwe niż inne – wokół ust, wokół stóp, wokół rąk”.

Amerykańscy obrońcy życia nie kryją radości z wyemitowania takiego materiału we wpływowej sieci telewizyjnej NBC.

Miliony widzów mogło się skonfrontować np. z prawdą, że 12-tygodniowe dziecko odczuwa cierpienie. A także z tym, że dziecko nienarodzone jest człowiekiem i powinno być chronione przed aborcją.

Zobacz program NBC:

Nasze inicjatywy