Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Niemiecki dron śmierci nad Polską

Fot.: Victor Habbick / FreeDigitalPhotos.net

„Abortion drone” przetransportuje w sobotę paczki z pigułkami poronnymi z niemieckiego Frankfurtu nad Odrą do Słubic.

Przelot drona to element kampanii prowadzonej w Niemczech przez organizację „Women on Waves” we współpracy z berlińską grupą „Ciocia Basia” i polskimi feministkami z „Feminoteki” oraz „Porozumienia Kobiet 8 Marca”. Maszyna wystartuje 27 czerwca o godz. 11:00 z Frankfurtu nad Odrą i poleci do przygranicznych Słubic.

„Abortion Drone” waży mniej niż 5 kg, do niego będzie podczepiona paczka z nielegalnymi w Polsce pigułkami poronnymi. Polskie prawo farmaceutyczne jasno określa, jakie medykamenty są dopuszczone do obrotu na naszym terytorium.

Jak podkreśla Jan Dziedziczak, członek Parlamentarnego Zespołu ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski, takie działanie jest ewidentnym łamaniem prawa: „Środowiska słynące z promocji zabijania, ostentacyjnie chcą złamać polskie prawo, wysyłając drona z pigułkami aborcyjnymi. To jest wielkie wyzwanie dla polskich służb, które powinny bardzo mocno zareagować”.

Prezes Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka dr inż. Antoni Zięba oświadczył „Naszemu Dziennikowi”, że akcja przypomina mu: „najczarniejsze elementy relacji polsko-niemieckich z czasów II wojny światowej, kiedy to podczas okupacji hitlerowskiej Niemcy planowali zniszczenie Polski przez promocję aborcji i antykoncepcji”.

Wystarczy przypomnieć wypowiedź Martina Bormanna, hitlerowskiego zbrodniarza wojennego, szefa kancelarii Adolfa Hitlera – podkreśla dr A. Zięba. Borman powiedział: „Obowiązkiem Słowian jest pracować dla nas. Płodność Słowian jest niepożądana. Niech używają prezerwatyw albo robią skrobanki, im więcej, tym lepiej. Oświata jest niebezpieczna” (cyt. J. Heydeckera J. Leeba „Trzecia Rzesza w świetle Norymbergii-bilans tysiąclecia”, Książka i Wiedza, Warszawa 1979, s. 391).

Transport pigułek dronem jest klasyczną prowokacją, ponieważ przewiezienie czegokolwiek przez granice wewnątrz Unii Europejskiej nie stanowi dziś żadnego problemu, chodzi o nagłośnienie sprawy i wywołanie zamieszania wokół polskiego prawa chroniącego życie.

JB
Źródło: naszdziennik.pl, Informacje Dnia / TV Trwam

 

Nasze inicjatywy