Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

„Pierwszy wdech” – piękna piosenka o ojcowskiej miłości

Fot.: youtube.pl/Poison „Pierwszy Wdech” ft. KIDS Gospel Joy (Official Video)

Pierwszy wdech to piosenka napisana w rytmie serc – malutkiej Poli oraz jej taty – rapera Piotra „Poisona” Plichty. Opowiada o miłości ojca do dziecka i o zachwycie nad cudem jakim jest nowe życie. Jest to pierwszy singiel zapowiadający debiutancki album „Szepty sumienia”.

Życie płynie wartkim strumieniem, trzeba się starać i śpieszyć, żeby nie uronić z niego tego co najważniejsze, a co tak szybko się zmienia. Razem z artystą towarzyszymy malutkiej dziewczynce od zarania jej istnienia słuchając bicia malutkiego serduszka i patrząc na pierwsze zdjęcia z ultrasonografu. Potem na fikołki w brzuchu mamy, pierwszy płacz, kąpiele, spacery, uśmiech, kroki. „Olać dumę, niech wiedzą co czuję” – recytuje Piotr wspominając jak płakał, kiedy po raz pierwszy trzymał swoje dziecko w ramionach.

Młody ojciec ma świadomość tego, że miłość, której doświadcza zmieniła go nieodwracalnie i już na zawsze wpisana jest w jego serce, że będzie towarzyszyła im obojgu – ojcu i córce – nawet poza granice tego życia.

Pierwszy wdech jest nie tylko opowieścią o przyjściu na świat własnego dziecka i zbudowaniu rodziny, ale hołdem dla cudu jakim jest każde nowe życie, pełne energii, piękna i potencjału. Mała Pola spoglądająca na nas swoimi ogromnymi oczyma zdaje się mówić, że każde dziecko to cały nowy wszechświat i że każde istnienie jest bezcenne.

Pierwszy wdech to utwór bogato zaaranżowany i doskonale zmiksowany przez znanych specjalistów. Zapowiada album „Szepty sumienia”, który ukaże się na rynku wiosną 2018 roku.

Piotr Plichta „Poison” (ur. 1987) to polski raper, który w swojej twórczości porusza tematy związane z wiarą i wartościami. Kiedyś był narkomanem i złodziejem, po swoim nawróceniu stworzył program profilaktyki uzależnień Jedno Życie i ostrzega młodych przed błędami, które kiedyś sam popełnił. Prywatnie jest mężem Emilii i ojcem Poli, wraz z żoną oczekują narodzin drugiego dziecka.

Źródło: jedenznas.pl

Nasze inicjatywy