Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Piszmy do Komisji Europejskiej!

Fot: oneofus.eu/pl/

Organizacja CitizenGO zachęca o podpisywanie specjalnego listu-petycji do Komisji Europejskiej, by dopuściła ona do dalszego procedowania nad Europejską Inicjatywą Obywatelską „Jeden z Nas”.

List-petycja jest skierowany bezpośrednio do polskiego Komisarza Janusza Lewandowskiego, przewodniczącego KE Jose Manuela Barroso oraz do Komisarzy Andrisa Piebalgs oraz Maire Gheoghegan-Quinn.

Europejska Inicjatywa Obywatelska „Jeden z Nas” została już przedstawiona Komisji Europejskiej. Wysłuchanie publiczne miało miejsce 10 kwietnia br. Dzień wcześniej członkowie Komisji Europejskiej spotkali się z Przedstawicielami Inicjatywy.

Obecnie czekamy na decyzję Komisji odnośnie tego, czy inicjatywie zostanie nadany dalszy bieg, tzn. czy trafi do Parlamentu Europejskiego. KE podejmuje taką decyzję całkowicie arbitralnie. Ta inicjatywa ciągle potrzebuje naszego wsparcia!

Wspólnie przekonajmy Komisję Europejską do tego, żeby nie zignorowała głosu 1,7 miliona obywateli Państw Członkowskich. Pokażmy, że nasze zaangażowanie w inicjatywę nie skończyło się na złożeniu podpisu. Śledzimy przebieg inicjatywy i patrzymy Komisji Europejskiej – dosłownie – na ręce.

Aby dowiedzieć się więcej i podpisać list-petycję kliknij tutaj

Nasze inicjatywy