Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Planned Parenthood nagradza za liczbę aborcji

Margaret Sanger - założycielka Planned Parenthood (wcześniej: American Birth Control League), fot. Wikimedia Commons

Po raz kolejny szokującą praktykę ujawnili amerykańscy obrońcy życia – Planned Parenthood nagradza swoje kliniki za zwiększenie liczby aborcji.

Przykładem jest postępowanie oddziału Planned Parenthood of Rocky Mountain, obejmującego swym działaniem stany: Colorado, Nevada, Nowy Meksyk i Wyoming, gdzie kieruje pracą 30 klinik.

Szefostwo oddziału – co nagłośnili działacze pro-life – przyznało klinice w Aurora nagrodę-certyfikat przekroczenia liczby aborcji za pierwsze półrocze 2013 roku w porównaniu do roku 2012.

Była kierowniczka kliniki aborcyjnej Planned Parenthood – Abby Johnson napisała, że kiedy porzucała swoją „pracę”, wielu zwolenników aborcji nie wierzyło w tego rodzaju praktyki, gdy o nich opowiadała.

Wypierali ze świadomości, że Planned Parenthood stosuje metody, jak w każdym innym biznesie – sprzedać aborcji jak najwięcej i motywować do tego zarządzających klinikami.

Oficjalnie Planned Parenthood informuje, że „służy kobiecie” – by aborcje były „bezpieczne, legalne i rzadkie”.

W rzeczywistości – podkreśla Johnson – chodzi o biznes. Planend Parenthood stosuje system kwot, które mają „wyrobić” poszczególne kliniki. Gdy to im się udaje, są nagradzane.

za: LifeNews.com

Nasze inicjatywy