Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Prezent na Dzień św. Walentego? Aborcja!

Cecile Richards reklamuje aborcję na Dzień sw. Walentego, fot. lifenews.com

Taki szokujący prezent promuje dla swoich klinetów Planned Parenthood.

Najlepsze co może zaproponować z okazji Dnia Zakochanych mąż żonie lub chłopak swojej dziewczynie to… legalna i bezpieczna aborcja. Nie kwiaty, nie pudełko czekoladek, nie obiad w restauracji, lecz… zabicie nienarodzonego dziecka.

W reklamie video zaprezentowanej na Facebooku i Twitterze wystąpiła Cecile Richards, dyrektor generalny Planned Parnthood. Jej przesłanie: kobieta potrzebuje aborcji na Dzień św. Walentego.

Jak podaje serwis lifenews.com tego rodzaju promocja nie dziwi – 92 % kobiet w ciąży, które trafiają do Planned Parenthood poddają sie aborcji. To jest główna usługa organizacji i źródło dochodów.

Marjorie Dannenfelser, przewodnicząca SBA List – organizacji, która promuje kobiety pro-life w polityce – komentując aktywność Planned Parenthood, powiedziała, że Amerykanie mają dość finansowania „największego, krajowego biznesu aborcyjnego” z pieniedzy podatników. „Wzywamy Kongres do przeprowadzenia natychmiastowego śledztwa wobec Planned Parenthood i pozbawienia funduszy rządowych” – dodała.

Tutaj można obejrzeć reklamę z Cecile Richards, zatytułowaną: „Czego kobieta potrzebuje”.

Cecile Richards reklamuje aborcję na Dzień sw. Walentego, fot. lifenews.com

za: lifenews.com

Nasze inicjatywy