Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Pro-life z nowoczesnymi technologiami

Fot. Wikimedia Commons

Obrońcy życia w USA mogą korzystać z najnowszych aplikacji pro-life przeznaczonych dla urzędzeń mobilnych: telefonów, smartfonów czy tabletów. Metropolita Los Angeles, abp Jose H. Gomez dokonał niedawno uroczystego ich uruchomienia.

Celem aplikacji jest dostarczenie użytecznych informacji potrzebnych w dziele obrony życia, a także rozwiązań, które zaoferują pomoc matkom w stanie błogosławionym oraz wsparcie kobietom przechodzącym kryzys związany z ciążą.

Inaugrując aplikacje, abp Gomez powiedział: „Dzisiaj robimy wielki krok na rzecz poszerzenia kręgu opieki i zainteresowania się losem nienarodzonych dzieci i ich matek. Tworzymy sieć modlitwy i praktycznej pomocy dla kobiet zmagających się trudnościami w ciąży”.

Obrońcy życia przypmnieli z tej okazji, że według Instytutu Guttmachera, w Stanach Zjednoczonych dokonuje się rocznie ok. 1,2 mln aborcji. Na terenie Południowej Karoliny (gdzie znajduje się m.in. archidiecezja Los Angeles) każdego dnia zabijanych jest średnio 220 dzieci. W obszarze tym znajduje się 78 centrów pomocy kobietom w ciąży, które są już zarejstrowane poprzez najnowsze rozwiązania technologiczne.

Aplikacje pro-life są dostępne pod adresem: www.optionsunited.org

za: catholicnews.com

Nasze inicjatywy