Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Prośba od Mary Wagner

Fot.: Lianne Laurence / LifeSiteNews

Mary Wagner skierowała do nas swoją serdeczną prośbę:

Dear Friends,

I would like to pass on to you the news that a date for the appeal (of the constitutional challenge) has been set: May 16th, 2016. Please keep its preparation (and of course Dr. Lugosi) in your prayers, and please do share this information with anyone who may be interested in the case, especially those who have contributed to the defense fund.

Please remember Linda also, as she remains in custody until her trial, scheduled for Jan 13th, 10am at College Park courthouse (College and Yonge streets, Toronto)… Please consider attending if you are in the area and please do pass the word along to others.

Thank you for your support! God bless you.

Mary
Toronto 23.11.2015


 

Tłumaczenie:

Drodzy Przyjaciele,

Chciałabym przekazać wam wiadomość, że termin rozpatrzenia apelacji (sporu o wykładnię konstytucji) został ustalony na 16 maja 2016 roku. Przygotowujcie się w modlitwie (dr Lugosi oczywiście też) i podzielcie się tą wiadomością ze wszystkimi osobami, które mogą być zainteresowane sprawą, zwłaszcza tymi, które przyczyniły się do powstania funduszu obrony.

Proszę pamiętajcie również o Lindzie, która przebywać będzie w areszcie do czasu rozprawy wyznaczonej na 13 stycznia, godzinę 10:00 rano w gmachu sądu College Park (ulice College i Yonge, Toronto)… Proszę rozważcie swój udział, jeżeli będziecie w pobliżu i przekażcie wieści innym.

Dziękuję za wsparcie! Niech Bóg wam błogosławi!

Mary


 

Mary Wagner walczy o życie nienarodzonych dzieci poprzez pokojowe manifestacje. 12 sierpnia 2012 roku Mary Wagner weszła do kliniki aborcyjnej „Women’s Care Clinic” przy Lawrence Ave. West w Toronto. Rozmawiała z obecnymi tam kobietami wręczając białe róże i ulotki informacyjne pracownikom klinik i kobietom, które chciały uśmiercić poczęte maleństwa Została wówczas aresztowana i oskarżona. Wszystko to robiła dla ratowania poczętych dzieci, by odwieść kobiety od zamiaru dokonania aborcji. Za takie zachowanie została pociągnięta do odpowiedzialności karnej. Mary wskazuje na człowieczeństwo ludzkiego płodu. Tymczasem w myśl kanadyjskiego prawa, za człowieka uważa się osobę, która urodzi się żywa, a płód można zabić w łonie matki nawet w 9 miesiącu ciąży, nie ponosząc żadnych konsekwencji. Wraz ze swoim zespołem prawnym Mary złożyła apelację odnośnie sporu o wykładnię konstytucji. Stara się dochodzić sprawiedliwości dla nienarodzonych dzieci przed sądem. Termin rozpatrzenia apelacji został ustalony na 16 maja 2016 roku. Pomóżmy Lindzie Gibbons!

Mary Wagner prosi także wszystkich o modlitwę za Lindę Gibbons, która sprzeciwiała się zabijaniu nienarodzonych dzieci w placówce aborcyjnej. Swój sprzeciw wyraziła spacerując przed placówką z transparentem z napisem „Dlaczego mamusiu?”. Nie było to na rękę przemysłowi aborcyjnemu, który za wszelką cenę chciał zablokować jej działania. Linda przebywa obecnie w areszcie. Rozprawa ma odbyć się 13 stycznia 2016 roku o godzinie 10:00 rano w gmachu sądu College Park.

Serdecznie prosimy o wysyłanie protestów do Pani Ambasador w Warszawie i do Premiera Kanady z żądaniem uwolnienia Lindy Gibbons i zaprzestania jej prześladowań.

Premier Kanady:

Justin Trudeau
Prime Minister of Canada
Office of the Prime Minister
80 Wellington Street
Ottawa, ON K1A 0A2
Canada

Ambasador Kanady w Polsce:

Alexandra Bugailiskis
Ambasador Kanady w Polsce
ul. Jana Matejki 1/5
00-481 Warszawa

Zachęcamy również do wysyłania listów ze wsparciem, modlitwą i dobrym słowem na adres:

Linda Gibbons
Vanier Women’s Centre
655 Martin Street
Milton, ON, L9T 2Y1
Canada

Nasze inicjatywy