Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Psalmy Józefa – płyta rodzinna

Powstaje nowa płyta ze współcześnie brzmiącymi piosenkami nawiązującymi zarówno do wydarzeń z życia Świętego Józefa, jak i naszych codziennych radości i trosk.

Pod honorowym patronatem kaliskiego Sanktuarium, Polskiego Studium Józefologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka powstaje płyta „Psalmy Józefa”. Opowiada ona o rozterkach, smutkach i szczęściu, jakie przeżywamy w rodzinie. To będzie płyta o miłości, rodzinna i radosna.

Na płycie spotkamy Świętego Józefa, który zdaje się być nam najbardziej bliski jako Opiekun Świętej Rodziny, patron małżonków i ojców. Nazywany Obrońcą Nienarodzonych, jest niezwykle ważnym orędownikiem na obecne czasy.

Organizatorzy projektu – Monika Maśnik (teksty) i Jakub Tomalak (muzyka) – zapraszają do współpracy różnych twórców. Pierwszą piosenkę, „Psalm Przysięgi”, wykonał wspaniały duet: Martyna Jaskulska i Piotr Dejnak:

https://youtu.be/GryDij99pVw

Warto wesprzeć projekt, pobierając mp3-cegiełkę z portalu Cyfrostudnia.pl lub dzieląc się informacją o nim ze znajomymi i rodziną.

Organizatorzy projektu zachęcają do śledzenia newsów dotyczących powstawania płyty: https://www.facebook.com/psalmyjozefa/

 

Nasze inicjatywy