Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Na ratunek Irlandii – polski szturm modlitewny do nieba

25 maja w Irlandii obędzie się referendum, w którym obywatele zadecydują czy aborcja stanie się legalna. Jednocześnie może to być koniec katolickiej Irlandii. Organizatorzy irlandzkiego Różańca na wybrzeżu proszą nas o modlitwę na Różańcu Świętym o ocalenie Irlandii przez prawem dopuszczającym aborcję.

Irlandczycy w referendum będą głosowali, za tym czy zachować 8 poprawkę w konstytucji, która gwarantuje ochronę życia nienarodzonego i aborcja jest jedynie możliwa, wtedy kiedy życie matki jest zagrożone śmiercią. Jeśli katolikom nie uda się obronić konstytucji, Irlandia może stać się pierwszym krajem na świecie, który zalegalizuje aborcję w drodze głosowania powszechnego.

Organizatorzy Różańca na wybrzeżach Irlandii zwracają się o pomoc, aby pokonać to zło! Proszą o modlitwę na Różańcu Świętym o ocalenie Irlandii przed prawem dopuszczającym aborcję.

Potrzebny jest post i modlitwa, także post o chlebie i wodzie, w święto Św. Andrzeja Boboli rozpoczniemy dodatkowo wspierającą naszą modlitwę różańcową nowennę za przyczyną św. Andrzeja Boboli Patrona Polski i św. Patryka Patrona Irlandii.

 

JB

 

 

Nasze inicjatywy