Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Republikanie przyjęli najmocniejszy program pro-life w historii partii

Fot.: Kmccoy/Wikimedia Commons

Na Konwencji Partii Republikańskiej w Cleveland (Ohio) przyjęto nowy program partii, który jest najsilniejszym jak do tej pory programem pro-life w historii Republikanów.

W programie zapisano oficjalne stanowisko polityczne partii Republikańskiej na kolejne cztery lata. Jak do tej pory nie było programu, który by tak zdecydowanie szedł w stronę ochrony rodziny i życia nienarodzonych – uważa organizacja pro-life Susan B. Anthony List.

Partia Republikańska uznała, że: „nienarodzone dziecko ma fundamentalne i indywidualne prawo do życia, które nie może być naruszone”.

Republikanie zdecydowanie są przeciw „małżeństwom” osób tej samej płci – „Dzieci wychowywane w tradycyjnych domach z dwojgiem rodziców wydają się fizycznie i emocjonalnie zdrowsze, wydają się rzadziej zażywać narkotyki i spożywać alkohol, wydaje się, że rzadziej biorą udział w przestępstwach lub zachodzą w ciąże pozamałżeńskie”.

Partia Republikańska wzywa do potępienia aborcji oraz zaprzestania finansowania Planned Parenthood. Zakazuje także stosowania części ciał poronionych niemowląt w badaniach.

 

JB
Źródło: lifenews.com

 

Nasze inicjatywy