Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Rośnie liczba ludzi będących za obroną życia

Fot.: Tuomas_Lehtinen/FreeDigitalPhotos.net

Organizacja Students for Life of America (SFLA) opublikowała badania, z których wynika, że 53% ludzi w wieku 18 – 31 lat uważa, że aborcja w USA powinna być zabroniona.

Z badań wynika również, że młodzi ludzie dopuszczają aborcję tylko w przypadkach: gdy ciąża powstała na skutek gwałtu, kazirodztwa albo gdy zaistnieje zagrożenie życia matki. Sondaż został przeprowadzony przez The Barna Group – ewangelikalną instytucję zajmującą się badaniem opinii publicznej. Od 2000 r. systematycznie rośnie liczba młodych ludzi sprzeciwiających się legalnej aborcji.

Taka postawa wśród młodych ludzi wskazuje na rozwój techniki. Dzięki badaniu USG, młodzi rodzice widzą jak ich dziecko się rozwija. Zwiększyła się również liczba popularnych w USA programów telewizyjnych, ukazujących w sposób pozytywny macierzyństwo, także w przypadku samotnych kobiet.

Z najnowszych badań The Barna Group wynika również, że 47% badanych sprzeciwia się finansowaniu z pieniędzy podatników aborcyjnego giganta – Planned Parenthood.

 

JB
Źródło: LifeNews.com

Nasze inicjatywy