Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Solidarni z położną!

Fot. facebook.com/Solidarni.z.polozna

Agata Rejman, położna ze szpitala Pro-Familia w Rzeszowa, publicznie sprzeciwiła się uczestniczeniu w zabijaniu dzieci poczętych.

Teraz szpital domaga się od niej odszkodowania w wysokości 50 tys zł. Dyrekcja Pro-Familii uważa, że położna naruszyła „dobro placówki”, informując, że dokonuje się w niej aborcji.

Obrońcy życia wezwali do wsparcia położnej z Rzeszowa za jej odwagę i prawość. W tym celu na Facebooku stworzono specjalny profil „Nie jesteś sama. Wspieram położną z Rzeszowa”. Można się do niego dołączyć tutaj.

Prawica Rzeczypospolitej napisała w sprawie położnej z Rzeszowa: „W naszej opinii pani Agata Rejman postąpiła zgodnie z własnym sumieniem, a ujawnienie przez nią informacji o dzieciobójstwie ukazuje w jak trudnej sytuacji znajdują się lekarze położni w naszym kraju. Prawica Rzeczypospolitej zaoferuje pani Agacie profesjonalną opiekę prawną. Jednocześnie apelujemy o wsparcie internautów. Nikt nigdy nie powinien być zmuszany, z racji wykonywania swojego ukochanego zawodu, do zabijania innego człowieka. Niech nasza Bohaterka ujrzy, że nie jest sama, że ma w nas wsparcie. Jeżeli będzie trzeba pomożemy jej, jako społeczność w każdym zakresie”.

za: fronda.pl

Nasze inicjatywy