Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Szokująca praktyka

Fot. Wikimedia Commons

Ciała abortowanych dzieci kanadyjskich palone są w zakładzie utylizacji odpadów The Covanta Marion, która wytwarza energię elektryczną dla Amerykanów stanu Oregon.

Fakt ten potwierdziło Ministerstwo Zdrowia Kolumbii Brytyjskiej (prownicja Kanady) odpowiadając gazecie The B.C.Catholic. Wraz z ciałami abortowanych dzieci palone są ludzkie tkanki (np. rakowe) i amputowane kończyny.

Odpady medyczne są dostarczane do pieca w zapieczętowanych skrzyniach za pomocą taśmociągu. MInisterstwo Zdrowia Kolumbii Brytyjskiej zapewnia, że The Covanta Marion przestrzega podczas utylizacji stosownych standradów zdrowia i bezpieczeństwa, zgodnych z prawem federalnym, stanowym i lokalnym.

Jak podaje serwis LifeNews.com jednego miesiąca spalono szczątki 15 tys. abortowanych dzieci.

W 2007 r. w serwise The Willamete Live ukazał się artytykuł na temat praktyki utylizacji odpadów medycznych w The Covanta Marion – zatytułowany jak na ironię „Burn, Baby, Burn” („Pal, Dziecko, Pal”), w którym napisano, że zakład rocznie spala 800 ton odpadów medycznych.

Ujawnienie faktu spalania przez zakład ciał abortowanych dzieci wywołało protesty. Wielu ludzi dobrej woli domaga się zaprzestania tego rodzaju praktyki.

za: LifeNews.com

Nasze inicjatywy