Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

TAK dla życia

W czwartek 22 września z inicjatywy Prawicy Rzeczypospolitej w godzinach 15:00 – 19:00 przed Sejmem RP odbędzie się pikieta „TAK dla życia”, na którą serdecznie zapraszamy.

W tym czasie Sejm będzie debatował nad trzema projektami ustaw dotyczącymi ochrony życia ludzkiego: obywatelskimi projektami zmieniającymi zakres ochrony życia w jego fazie prenatalnej oraz poselskim projektem ustawy w obronie życia i zdrowia nienarodzonych dzieci poczętych in vitro.

Każdy człowiek powinien mieć prawnie zagwarantowaną ochronę jego życia i godności. Chodzi o obronę człowieka, żebyśmy nie mówili o nim jako o jakimś ubocznym efekcie ciąży, tylko o człowieku, za którego odpowiadamy. Przyjęcie tego człowieka na świat jest rzeczą trudną, to prawda, ale jesteśmy ludźmi, to jest naszą dumą, że potrafimy podejmować trudne wyzwania.

Państwo polskie stać na to, żeby kobiecie zaproponować coś innego, niż zabicie dziecka. Państwo powinno wesprzeć matkę w jej trudnościach, a nie stwierdzać: „usuń problem i spadaj”. Z tego powodu właśnie będziemy w czwartek pod Sejmem i liczymy na właściwą decyzję posłów i posłanek.

 

JB
Źródło: Prawica Rzeczypospolitej

Nasze inicjatywy