Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Tarnowiec zaprasza na pielgrzymkę obrońców życia

Pragniemy serdecznie zaprosić w dniu 2 lipca 2016 roku na XVI Ogólnopolską Pielgrzymkę Wynagradzającą za grzechy popełnione przeciw życiu ludzkiemu.

Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia w Tarnowcu (diec. rzeszowska), ks. mgr Jerzy Uchman, serdecznie zaprasza Obrońców Życia, wszystkich zaangażowanych w dzieło Duchowej Adopcji oraz każdego, komu szacunek dla życia ludzkiego nie jest obojętny do udziału w XVI Ogólnopolskiej Pielgrzymce Wynagradzającej za grzechy popełnione przeciw życiu ludzkiemu.

Niech dar wspólnotowej modlitwy wyprasza potrzebne łaski!

Kto jest hojnym dawcą ten również hojnie zostaje obdarowany…

Będzie można także wysłuchać prelekcji Krajowego Duszpasterza Rodzin w tematyce niezwykle aktualnej dzisiejszym czasom.Pielgrzymka Tarnowiec 2016

Tarnowieckie Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia obok kultu NMP, wpisany ma również charyzmat Ewangelii Życia. Każdego Roku w pierwszą sobotę lipca, przybywają tu Pielgrzymi z różnych zakątków Polski w pokutno-wynagradzającej pielgrzymce, aby tu, krocząc po Drodze Krzyżowej na Kalwarię Miliarda Nienarodzonych, modlić się o poszanowanie życia ludzkiego, oraz za tych, którzy mieli nieszczęście upaść w grzechy przeciwko życiu. Również w tym roku zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

 

JB
Źródło: Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia

 

 

Nasze inicjatywy