Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Tysiące osób na Marszach dla Życia i Rodziny

Fot.: imagerymajestic/FreeDigitalPhotos.net

Ulicami kilkudziesięciu polskich miast przeszły wielotysięczne Marsze dla Życia i Rodziny. Uczestnicy w tym roku szli pod hasłem „Każde życie jest bezcenne!”

Organizatorzy i uczestnicy Marszów dla Życia i Rodziny przypominali o bezwarunkowym przyjęciem każdego poczynającego się życia ludzkiego. Jest ono wielkim dobrem samym w sobie – bez względu na stan zdrowia dziecka, okoliczności poczęcia, czy jakiekolwiek inne przyczyny.

Uczestnicy Marszów dla życia przypominali także, że trwałe związki małżeńskie, oparte na miłości, wierności i uczciwości, to nie relikt dawnych czasów, ale rzeczywistość, o którą trzeba zabiegać i którą należy szanować.

Marsze dla Życia i Rodziny jasno pokazują, że rodzina wychowująca dzieci to nie patologia, ale najlepszy pomysł na szczęście i życiowe spełnienie.

Według szacunków, Marsz warszawski zgromadził kilka tysięcy osób. Z kolei w Toruniu było ok. 2,5 tysiąca uczestników, w Skierniewicach, Cieszynie, Olsztynie i Świdnicy po około tysiąca osób. W pozostałych miastach w Marszach uczestniczyło od 500 do 3 tysięcy osób.

 

JB
Źródło: naszdziennik.pl

 

Nasze inicjatywy