Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Uniwersytet Massachusetts skupował szczątki dzieci

Fot.: AxelBoldt / Wikimedia Commons

Uniwersytet Massachusetts zapłacił 29 000 dolarów firmie biotechnologicznej StemExpress za szczątki dzieci zabitych w aborcjach. Wszczepiano je następnie myszom, aby wyhodować hybrydę obu gatunków.

StemExpress obok Planned Parenthood jest jednym z bohaterów nagrań sporządzonych ukrytą kamerą przez pracowników Center for Medical Progress, którzy dowiedli handlu organami dzieci zabitych w aborcjach.

Z dokumentów do których udało się dotrzeć portalowi LifeSiteNews.com, uczelnia zamówiła trzy dostawy za łączną sumę 29 tys. dolarów. Zamówienia złożono między lutym 2013 a lipcem 2014 roku. Dokumenty wystawione były dla laboratorium Dale’a L. Greinera, doktora nauk medycznych, specjalisty w dziedzinie medycyny molekularnej.

Głównym przedmiotem prowadzonych przez specjalistę badań było „użycie humanizowanych myszy do badań nad chorobami ludzkimi oraz infekcjami”.

Nauka pozbawiona etycznego kompasu zamienia się w horror. Tak samo, jak podczas eksperymentów w obozach koncentracyjnych, tak dziś amerykańscy naukowcy znaleźli się poza nawiasem cywilizacji.

 

JB
Źródło: LifeSiteNews

 

Nasze inicjatywy