Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Wolność dla Mary Wagner!

Mary Wagner. Fot. citizengo.org

Podpisz petycję w obronie kanadyjskiej działaczki pro-life, która od 2012 r. przebywa w więzieniu. Mary Wagner ma 38 lat i od wielu lat zaangażowana jest w ochronę życia dzieci nienarodzonych.

Międzynarodowy zespół CitizenGO, który koordynuje akcję poparcia, tak napisał o zaangażowaniu działaczki pro-life:

Z jednej strony Kanada daje obywatelom „wolność” do zabijania dzieci nienarodzonych, z drugiej więzi tych, którzy pokojowymi środkami chcą odwieźć kobiety od aborcji.

Mary Wagner od wielu lat modliła się pod klinikami aborcyjnymi, rozmawiała z kobietami, które zamierzały poddać się aborcji. Wielu wręczała białe róże. Niektóre z kobiet i ich dzieci udało się ocalić.

Obecność Mary nie była na rękę „biznesowi aborcyjnemu”. Aresztowanie i uwięzienie Mary Wagner miało się stać symbolem, który zniechęci innych obrońców życia.

Mary się jednak nie poddaje i zapowiada, że po wyjściu na wolność w dalszym ciągu będzie próbowała ocalić życie nienarodzonych dzieci i ich matek. Jak napisała w swoim liście do Polaków: „Wizyta w Polsce zaprowadziła mnie również do Oświęcimia. Nigdy bym tam sama nie pojechała, ale nie chciałam odmówić moim przyjaciołom. To co tam zobaczyłam, wstrząsnęło mną do głębi. Czytając w księdze gości wezwania: „Niech ta zbrodnia już nigdy się nie powtórzy”, uświadomiłam sobie, że „TO” dzieje się ponownie, na naszych oczach tylko w innym przybraniu. „TO” dzieje się obecnie w Kanadzie i na świecie”.

Okażmy solidarność samotnej Mary, która walczy z niegodziwym systemem. Petycję w obronie działaczki pro-life skierowaną do premiera rządu Kanady można podpisać tutaj.

Osoby, które już podpisały petycję to m.in.:
Marek Jurek
Ks. Tomasz Kancelarczyk, Bractwo Małych Stópek
Lech Łuczyński, Instytut Ordo Caritatis
Prof. Ryszard Legutko
Dr Paweł Wosicki, prezes Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia
Dr inż. Antoni Zięba, prezes Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka.”

Nasze inicjatywy