Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Zapraszamy na Szczeciński Marsz dla Życia

Fot.: Organizatorzy Marszu dla Życia

24 kwietnia 2016 roku zapraszamy na kolejny już XIV Marsz dla Życia, który przejdzie ulicami Szczecina. Nie może Cię tam zabraknąć!

Tegoroczne hasło Marszu „Mężczyzna. Waleczne serce!” ma podkreślić, jak ważną role odgrywa mężczyzna w walce o życie, nie tylko już narodzone, ale również za życie poczęte. Zapraszamy, aby pod tym hasłem, przemaszerować ulicami Szczecina w radosnym pochodzie, manifestując poparcie fundamentalnej wartości ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Życia którego istnienie tak często zależy od obecności i postawy mężczyzny. Mężczyzny o walecznym sercu!

Marsz rozpocznie się tradycyjnie na Jasnych Błoniach. Wyruszy o godz. 15.00 w kierunku bazyliki archikatedralnej. Tam na uczestników Marszu czekać będzie Miasteczko Życia w którym m. in. będzie można oddać krew, dowiedzieć się więcej o podejmowanych działaniach pro-life oraz za dobrowolną ofiarą skorzystać ze słodkiego poczęstunku oraz ugasić pragnienie.

Program:

  • godz. 15.00 – formowanie i wymarsz XIV Szczecińskiego Marszu dla Życia
  • godz. 16.30 – zakończenie Marszu na placu przykatedralnym
  • godz. 17.00 – Msza święta z przyrzeczeniem Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego

Trasa tegorocznego już XIV Szczecińskiego Marszu dla Życia rozpocznie się na Jasnych Błoniach pod pomnikiem Ojca Świętego, a zakończy na pl. Orła Białego pod bazyliką Archikatedralną.

Zapraszamy wszystkich!

 

JB
Fot.: Organizatorzy Marszu dla Życia

 

Nasze inicjatywy