Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Zapraszamy na Ogólnopolską Pielgrzymkę Pokutną do Tarnowca

1 lipca (sobota) w Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia w Tarnowcu, odbędzie się XVII Ogólnopolska Pielgrzymka Pokutna Za Grzechy Przeciwko Życiu.

Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia w Tarnowcu, ks. Kanonik Jerzy Uchman serdecznie zaprasza Obrońców Życia, wszystkich zaangażowanych w dzieło Duchowej Adopcji oraz każdego, komu szacunek dla życia ludzkiego nie jest obojętny do udziału w XVII Ogólnopolskiej Pielgrzymce Wynagradzającej za grzechy popełnione przeciw życiu ludzkiemu.

tarnowiec

Spotkanie rozpocznie się o 9:00 uroczystą Eucharystią pod przewodnictwem J.E. Ks. Biskupa Edwarda Białogłowskiego; o 10:00 wykład ks. Jana Kobaka – Diecezjalnego Duszpasterza Rodzin. Kolejno o 11:00 Droga Krzyżowa; o 12:30 wspólna Agapa; Koronka na Kalwarii przy Pomniku Nienarodzonych.

Tarnowieckie Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia obok kultu NMP, wpisany ma również charyzmat Ewangelii Życia. Każdego Roku w pierwszą sobotę lipca, przybywają tu Pielgrzymi z różnych zakątków Polski w pokutno-wynagradzającej pielgrzymce, aby tu, krocząc po Drodze Krzyżowej na Kalwarię Miliarda Nienarodzonych, modlić się o poszanowanie życia ludzkiego, oraz za tych, którzy mieli nieszczęście upaść w grzechy przeciwko życiu. Również w tym roku zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

Serdecznie zapraszamy!

 

JB
Źródło: Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia

Nasze inicjatywy