Pomóż bezbronnemu dzisiaj!

KRS: 0000140437

nr konta: 93 1240 4650 1111 0000 5150 8401

Życie mojej córki jest ważne i cenne – wzruszające świadectwo matki, której córeczka ma zespół Downa

Fot.: Speak Life/YouTube

Speak Life, chrześcijańska organizacja w Wielkiej Brytanii nakręciła film pt. „He Came Down”, w której przedstawiła wzruszającą opowieść mamy niepełnosprawnej dziewczynki.

Film pt.: „He come Down” przedstawia historię Świętej Rodziny, wszystkie postacie grane są przez dzieci z zespołem Downa. Opowieść ta przeplatana jest osobistymi doświadczeniami mamy niepełnosprawnej dziewczynki. Opowiada ona o tym, jak wiara pomogła jej dostrzec w nowym świetle dziecko i jego możliwości.

Kobieta była przytłoczona żalem, gdy dowiedziała się o dodatkowym chromosomie swojej córki.

„Wiem, że to niczyja wina. Nikt nie jest winny, że ktoś rodzi się niepełnosprawnym. Ale ciągle zadajesz sobie pytanie: dlaczego to mnie spotkało? Bóg nie dał mi od razu odpowiedzi na moje pytanie, dlaczego to się dzieje. Trochę czasu mi zajęło, że to nie z Leevą było coś nie tak, tylko z moim patrzeniem na nią”.

Teraz dopiero zrozumiała, że Bóg przez cały czas był z nią. Cierpiał z nią, ale też dał jej najpiękniejsze dziecko. Nie musi rozpaczać, czy żałować swojej córki. Bóg takie dzieci powołuje do jakiegoś celu, tak jak każdego z nas. Każdy zasługuje na to, by żyć.

 

JB
Źródło: gosc.pl

 

Nasze inicjatywy